Garance a financování

Garance původu a najetých kilometrů

Pro garanci původu a najetých kilometrů u vozidla využíváme produktu AUTOTRACER společnosti Cebia, ověřující historii vozidla včetně najetých kilometrů. Tento produkt doplňujeme certifikátem Cebia Report, který skutečnosti ověřené systémem osvědčí. Nevykupujeme vozidla s problematickou minulostí a ověřujeme blokace na dopravním inspektorátu. Dále u vozidla ověřujeme:

  • zda vozidlo není v databázi Policie ČR vedeno jako odcizené
  • zda v zahraničí není evidováno jako odcizené nebo totálně havarované
  • zda není evidováno v databázi leasingových společností jako vozidlo jimi financované

 

STK + Emise a převod vozidla

Všechny naše vozidla mají platnou STK a emise. Přihlášení vašeho nového vozidla zajistíme do 5 pracovních dnů pro vozy přihlášené v Praze, pro ostatní do 15 pracovních dnů.

Servis a čištění vozidel

Snažíme se, aby naše vozidla byly po všech stránkách v dobrém technickém stavu. Proto dlouhodobě spolupracujeme s profesionálním autoservisem, kde jsou vozidla před prodejem kontrolovány.

Zajistíme kompletní vyčištění vozidel včetně interiéru.

 

Pojištění vozidel:

Podle vašeho typu vozidla, získaných bonusů, bydliště, věku a aktuálních slevových akcí v jednotlivých pojišťoven s vámi vybereme optimální variantu pojištění.

 

Financování vozidel:

Rádi pro Vás zajistíme financování Vámi vybraného vozidla takovou formou, která bude pro Vás nejvýhodnější. Veškeré náležitosti vyřídíme velmi rychle, odjíždíte s novým vozem do 60 ti minut. Spolupracujeme s následujícími úvěrovými společnostmi: Home Credit, Essox, S Autoleasing, Moneta Auto, Cofidis.

 Výhody úvěru:

  • Nulová akontace
  • Rozložení splátek až na 84 měsíců
  • Úvěr je možné kdykoliv ukončit
  • Přizpůsobení výše splátek požadavkům klienta

 Ceny na úvěr platí na vybrané finanční produkty u vybraných společností. ( maximální akontace 30%, doba splacení úvěru minimálně 4 roky)